01 Şubat 2017 #7672528

D-Smart Kalitesiz Hizmet Yayın Yok

1 haftalık aboneyim 3. cihazda sorunlu ve hiçbir şekilde izleyemedim. İşi bilmeyen taşeron servis ve yayın sorunları sebebiyle izleyemediğim yayına bir hafta için, yapamadıkları iç kurulum için 76 TL ücret istiyorlar aboneliğimi iptal ettirmek için. Evde servis bekleyecek zamanınız ve telefonda müşteri hizmetleriyle bir haftada 20 defa boş yere konuşacak sinirleriniz sağlamsa abone olun... Go aboneliği bir türlü olamadı, arızalı ve yanlış cihazlar sebebiyle hiç izleyemediğim aboneliğe 76 TL ödeyip çıkabileceğimi, benim sosyal medyada vs.
yapacağım yorumlarla abonelerinin azalmayacağını, milyonlarca aboneden on bini memnun olmayıp iptal edebileceğini bunun onlara zarar vermeyeceğini beyan ettiler. Oysa ki ben keyfi bir memnuniyetsizlikten değil vereceklerini iddia ettikleri hizmeti veremedikleri için iptal ettiriyorum. Bedelini istedikleri iç kurulumu yapamadılar.

Yadi 413 Okunma

Cevaplar

 • Yadi01 Şubat 2017

  Bugünde cihaz değişimine bekliyoruz servisi henüz aramadılar, geleceklerini sanmıyorum. Bizim tek işimiz D-Smart servisi beklemek olduğu için beyleri bekleyeceğiz. Israrla sormuştuk üstelik bu cihaz doğru mu diye. Çalışacakmı düzgün bi bekleyin dediğimiz halde çalışır çalışır diyerek kaçıp giden bir servis. D Smart'tan beklentim iç kurulum bedellerini almadan aboneliğimi bitirmeleridir. O ücreti ödemek kendimi dolandırılmış hissettiriyor. Keyfi olarak bitirsem aboneliği böyle bir talebim olmazdı zaten.

 • Yadi01 Şubat 2017

  Cihazı tekrar değiştirecekler fakat sadece kaydet izle özelliği yok dedikleri cihazla yüzlerce kanala ulaşamıyorum bunlara ulusal kanallarda dahil. Bu durumda alamadığım iç kurulum hizmeti için ödeme istemeleri son derece mantıksız. Bir haftadan fazla bir süre bir TV bağlantısı için uğraşmak üstelik ücretini ödeyerek son derece istismar edici. İlk ay faturamızı ödeyeceğini söyleyen firma ilk ayın ücretini hizmeti vermeden alıyor. Sürekli farklı kanallarda sinyal sorunu olduğu halde müşteri hizmetleri eeee izliyorsunuz diyor. Gelen taşeron servis sürekli nasıl para koparabilirim derdinde. Üstelik servis kendi servisleri değil. Mahalle arasında alarm, kamera takan, anten kuran bir yer çalışanları ukala

 • D-Smart Temsilcisi01 Şubat 2017

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 31.01.2017 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Temsilcisi01 Şubat 2017

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön