01 Şubat
Yorum Yap
#10083492

D-Smart Israrla Erken Üyelik Bitirmek İçin Bir Ücret Yansıtmaya Çalışmaktalar

D-Smart 303**550 üye numarası ile abonesiyim. Üyeliğim normal şartlarda 09.02.18 tarihinde sona ermektedir. Şu an bu aya ait faturamı da ödeyip cihazlarını teslim edip ilişkimin kalmamasını istemekteyim. Israrla erken üyelik bitirmek için bir ücret yansıtmaya çalışmaktalar. Ayın 9'una kadar beklememi, ancak o zaman ücret yansımadan kapatabileceklerini belirtmekteler. O tarihte de eminim tarafıma geç kapattınız diye bir fatura daha ödetecekler iyi ihtimal. Tek ricam; iki yıldır sürmekte olan aboneliğimin bitirilip son faturamı da tarafıma yansıtılarak ilgili firma ile ilişiğimi kesmektir. İstedikleri anda modemi ve TV cihazlarını teslim edebilirim. Dönem içerisinde ödediğim faturalardan bir tanesini ekte paylaşıyorum; başlangıç ve bitiş tarihi yazmaktadır.

Turan 464 Okunma

Cevaplar

 • Turan01 Şubat

  Bende detaylı olarak belirtmek istediğim konuyu anlattığımı düşünüyorum fakat firmanızda Ali bey dışında kimsenin işini düzgün yapmadığından eminim yalnızca kendisine mail attığımda çözüm bulabilmekteyim.

 • D-Smart Temsilcisi01 Şubat

  Değerli Müşterimiz, 10083492 numaralı şikayetiniz üzerine cevabı metinde detaylı olarak bilgi iletildiği görülmektedir. Uygulanan işlemde herhangi bir hata söz konusu değildir. Saygılarımızla.

 • Turan01 Şubat

  Hiçbir mantığa uygun değil vermiş olduğunuz yanıt. Tekrar belirtiyorum ayın 9 una kadar olan tutarın faturasını kesin ödemesini hemen yapayım 2 yıl zaten doldu. İnsanlardan 3 kuruş fazla almak için eli, nizden geleni yapıyorsunuz ayın 9 undada adım gibi biliyorum ki bahaneler bulup kapatmayacak ve olmadık bir sebepten bir fatura daha çıkartacaksınız. . .

 • D-Smart Temsilcisi01 Şubat

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeleri sağladık.09.02.2018 tarihinde taahhüt süreniz sona ermektedir.Taahhüt sürenizden önce iptal sağlanması durumunda Abonelik Sonlandırma Bedeli tarafınıza fatura edilmektedir.Taahhüt süreniz dolduğu gün itibari ile tarafımıza iptal talebinde bulunabilirsiniz. İptal talebinizi yerine getirebilmeniz için; smartkart numaranızı içeren yazılı talebinizi imzalı olarak ve ekinde nüfus cüzdanı fotokopiniz ile; PK:138 Şişli İstanbul adresimize göndermeniz ya da bayilerimize şahsen teslim etmeniz veya 0212 478 03 33 nolu faks numaramıza göndermeniz gerekmektedir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler