30 Ekim 2014

D-Smart İskenderun Teknik Servisinin İlgilenmiyor

Yaklaşık iki yıldır D-Smart abonesiyim ancak yayınları 1 haftadır seyredemiyorum, konu ile ilgili olarak defalarca D-Smart İskenderun teknik servisi frekans elektronik ile görüşmeme rağmen sorunun çözülmedi teknik servis çok ilgisiz, aradık ulaşamadık, evde yoktunuz, bu akşam geliriz v. b kelime oyunları beni oyalıyorlar.

Durumu D-Smart'a bildirdim ve onlardan kendilerine ve hizmetlerine yakışır bir servis ile çalışmaları gerektiğini bildirdim, umarım D-Smart servisine çeki düzen verir. İskenderun D-Smart teknik servisi frekans elektronikten şikayetçiyim ve aboneliğimi iptal ettireceğim.

Hikmet 695 Okunma

Cevaplar

  • Hikmet09 Şubat 2015

    Bugün kredi kartımdan haberim ve onayım olmadan decoder parası adı altında 300 lira çekmişsiniz? Siz nasıl bir firmasınız, bu hakkı nasıl oluyor da kendinizde buluyorsunuz. Bir insan babasının cebinden habersiz para alsa dahi utanır mahcup olur, icra durumunda bile borçluya en az iki ya da 3 kere uyarı verilir resmi kanallar ile, bu nasıl bir tutumdur, kimin malını kimden kaçırıyorsunuz, sizi ilgili yerlere şikayet edeceğim.

  • Hikmet30 Ekim 2014

    Ekim Ayının 22 sinden beri yayın izleyemiyorum,dün digitürk'e geçiş yaptım, Kasım ayının 5'i itibariyle size fesih talebimi ileteceğim,22 Ekim ve 5 Kasım tarihleri arasında muhtemelen- bu kafayla devam edeceğinizi bildiğim için- yayınlarınızı sorunumu çözmeye tenezzül etmediğiniz için izlemeyeceğim(Zaten dekoderinizide sökmüş durumdayım.) dolayısıyla faturamdan bu aralıktaki bedelin düşmeni istiyorum.Aksi takdirde tarafınıza dava açacağım. Kasım ayı içerisinde 5 tane abonenizi daha kaybedeceğinizi ve bundan sonra evime yakınlarımın evine hiçbir şekilde Doğan Holdinge ait herhangi bir ticari ürünün girmeyeceğini bildirmek isterim,bunların sebebi İskenderunda bulunan beceriksiz servisiniz ve sorunumu çözmeyen personeliniz.

  • D-Smart Temsilcisi30 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön