01 Kasım 2016 #6833847

D-Smart İptal Süreci ve İkna Çabaları!

31.10.2016 tarihinde biten taahhüdüm için aynı gün faks gönderdim ve sonrasında çağrı merkezini aradım. Yaklaşık 1 saat boyunca ikna etmeye çalıştılar. Fütursuzca tüm ısrarıma rağmen işlemi yapmamak için görüşmeyi uzattılar. Kullanmak istemiyorum dediğim halde kendilerince sebep bulup çözmeye çalışmaları da oldukça komik. Şu an 73 TL ödediğim faturamı 55 TL'ye kadar düşürmeyi ve ekstra yayın teklif ettiler. Yani aslında daha pahalıya vermişler. Görüşmeden yaklaşık 2 saat önce gönderdiğim fax ulaşmadığını tekrar göndermemi söylediler. Israrla bulmalarını ve ulaştığına dair bildirim aldığımı söylediğimde şu an elimize geldi dediler. İknaya gidilmesinin de bir sınırı olmalı. Evleneceğim ve gideceğim evde de aynı hizmetin olduğunu söylememe rağmen bir akrabama devretmemi bile teklif ettiler. İptalin hemen yapılmaması durumunda diğer aboneliği de iptal ettireceğim.

Gülcan 402 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi09 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 07.11.2016 tarihinde cihaz iadesi için Bayi yönlendirmeniz sağlanmıştır.7 Günlük iade süreniz başlatılmıştır.En yakın D-Smart Yetkili Servisine cihazı iade edebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi02 Kasım 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön