11 Ağustos 2016

D-Smart İptal Süreci Hızlansın

Bu sabah üyelik iptali için gerekli belgeleri faks attım. Ardından arayıp fax elinize ulaştı mı diye sordum. İptal işleminin hızlanması için. Müşteri temsilcisi sizin aramanız ile hızlanmaz, 7 iş günü içerisinde dönüş yaparlar dedi. Telefonunuza mesaj olarak bir kod yollanacak, o kodla kutuyu teslim edebilirsiniz dedi. Ben bunun üzerine TV+İnternet üyesiyim hem kutuyu hem de internet modemini aynı yere mi teslim edeceğim dedim. Temsilci;

"Bilgilendirileceksiniz" dedi. Saat 13.00^'da D-Smart tarafından arandım. Telefonu açtım fakat görüşme kapandı. 13.01'de dönüş yaptım beni aradınız iptal durumu ile ilgili mi dedim, temsilci sizi tekrar arayacaklardır dedi. Evet haklı olabilir ve yanlış bilgide verilmedi fakat ben bir an önce kapattırmak ve kutuyu teslim etmek istiyorum. Çünkü kullanmadığım halde her geçen gün için ücret kesilecek. Acil dönüş yapılsın lütfen!

Mehmet 196 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet29 Ağustos 2016

  İnterneti iptal ettik, TV de devam.

 • D-Smart Temsilcisi16 Ağustos 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 12.08.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Mehmet12 Ağustos 2016

  Az önce D-Smart tarafından arandım, yaklaşık 1 saat görüştük, geç te olsa memnuniyet adına güzel bir kampanya önerdiler ve TV aboneliğimi devam ettirme kararı aldık. Yeni adresimde internet alt yapısı desteklenmediğinden interneti iptal ettik. 24 ay taahhüdüm geçen ay bittiğinden bu aya 99 TL fatura kesildi. Şimdi interneti iptal ettik ve TV paketim değişti. Ayın 6 sında fatura kesiliyor ve öde kullan durumu mevcut. Faturaya itiraz talebim alındı. Bu konuda acil dönüş beklemekteyim. Umarım olumlu sonuçla dönüş yapılır.

 • D-Smart Temsilcisi11 Ağustos 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön