12 Şubat 2014 #2291260

D-Smart İptal İşlemini Yapmıyor

Bundan 1 yıl önce 14,99 TL fatura edileceğini söyleyerek ve mevcut cihazımı HD cihazla değiştireceklerini söyleyerek yaptıkları abonelik sözleşmesini ilk ay 55 TL fatura düzenlenmesi sonucunda şikayette bulunmam üzerine tarafıma dönüş yapıldı ve iptal edemeyeceklerini ancak faturayı 32 TL'ye düşürebileceklerini bildirdiler. Mecbur kabul emek zorunda kaldık.


1 yıl sonra iptal etmek istemem üzerine yine indirim teklif ediyorlar kabul etmiyorum. Cihazı teslim et diyorlar tamam diyorum ama benden aldıkları cihazı iade etmiyorlar. Alamadığım şey benim 350 TL vererek aldığım cihazımı takas yaptılar. HD cihazla kendi cihazını isterken benim cihazımı neden geri vermiyorsunuz.

İbrahim 54 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim17 Şubat 2014

    ha bu arada bu şikayetim sonrasında ve iptal isteğim sonrasında 4 defa dönüş yaptılar bant kaydı gibi aynı şeyleri tekrarladılar aldıkları eğitim bu doğrultuda zararımı telafi için hiçbir çözüm önerileri veya kabul edilebilir hiç birşey yapmadılar bilginize. tavsiye olarak alırsınız digitürk kullanırsınız ama onlarda d smarttan iyi değildir ama belki sıkıntılı bir durumda çözüm önerileri vardır zarara girmezsin

  • D-Smart Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön