22 Mart 2013 #1701678

D-Smart İptal Edilmeyen Üyelik!

2012 Ekim-Kasım aylarında Dsmartı arayarak üyelik talebinde bulundum. istediğim bir tarifeden kaydım alındı ve 10 gün içinde eve modem gönderileceği ve kurulum için gelineceği bilgisi verildi. 25 gün içinde ne eve modem geldi ne de kurulum için gelen oldu. 25 gün sonra tekrar aradığımda modemsiz ve talep ettiğimden başka bir tarife ile kaydımın alındığı ve ancak 1 ay sonra interneti kullanabileceğim bildirildi.


Ben de üyeliğimi iptal ettim. buna istinaden 20 tl ödemem gerektiği bildirildi. kabul ettim ancak 3 ay sonra eve 250TL lik fatura geldi. tekrar arayıp şikayet etmeme ve hiç hizmet almama rağmen Güncel borcum 377TL.

Gülsen 85 Okunma

Cevaplar

  • Gülsen12 Ocak 2014

    Merhaba, 23 Mart 2013'te şikayetimin ilgili birime iletildiği ve dönüş yapılacağı bilgisi verildi ancak dönüş olmadı. Şikayetim hakkında bilgi alabilir miyim? Dsmartın avukatları tarafından aranıp icra takibi başlatılacağı yönünde bilgi almaktayım. Hiçbir şekilde verilmeyen bir hizmetin ücreti tahsil edilmeye çalışılmakta olması sebebiyle itirazımı belirtmek istiyorum. teşekkürler.

  • D-Smart Temsilcisi23 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön