26 Ağustos 2016

D-Smart İptal Edilemeyen Abonelik.

D-Smart aboneliğimizi Temmuz ayının başında bitirip T.'a geçiş yaptık. Ancak D-Smart 1 aydır aboneliğimi iptal etmiyor. Bayiye yazılı dilekçe verdik önce. Bayi dilekçeyi göndermemiş. Sonra tekrar dilekçe vermeniz lazım dediler. Tekrar bayiye gidip dilekçe verdik. Dilekçe ellerine ulaşmasına rağmen iptali yapmıyorlar. Her gün görüşüyorum telefonla neredeyse ancak hiçbir sonuç alamıyorum. Sebebi bir fatura daha çıkarmak galiba. Çünkü hiç kullanmamış olmama rağmen 84 TL fatura çıkardılar ve halen iptali olmadı. Müşteri hizmetleri hiçbir şekilde yardımcı olmuyor.

Birkaç gün içerisinde Tüketici Hakem Heyetine başvurarak şikayette bulunacağım. Başka türlü sorun çözülmeyecek sanırım.

Levent 228 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi26 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 26.08.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi26 Ağustos 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön