17 Ekim 2018
Yorum Yap
#11042493

D-Smart İptal Durumlarında Mağduriyet Yaşatıyor!

D-Smart abonelik iptal işlemlerinde cihaz teslimi ile ilgili SMS i göndermiyor daha sonra cihaz bedelini faturaya ekliyor.


Özet geçersem, 7 Ekim de aboneliğim sonlanması için faks ile dilekçe gönderdim, 24 saat içinde hizmetim sonlandı, devamındaki 6 gün ev ve cep telefonundan günde 8 defa kampanya için aradılar, bana ulaşabildiler.


Cihaz teslimini nasıl yapacağız soruma SMS gelecek bilgisi verdiler.


Ayın 17'sinde "ne oldu sms" diye aradığımda aradığımda ayın 15 ince SMS atmışız dediler. 5 gün içinde cihazları teslim etmezsem faturaya ekleyeceklerini ilettiler.


Aynı durum çevredeki 2 kişide daha oldu ve cihaz parasını ödemek zorunda kaldılar. Bilerek bilgi vermiyor veya yanlış bilgi veriyorlar.

Ramazan Ramazan 1.483 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Ramazan18 Ekim 2018

    Merhaba, ayın 15 inde yapılan yönlendirme ile ilgili herhangi bir sms veya arama gelmedi, ki öncesindeki 5 gün günde 4 defa ev ve cep telefonumdan kampanya için ulaşmıştınız. Çevremdeki 2 kişi de aynı sorunu yaşadı sonrasında da 1 haftalık teslim süresi geçti diyerek cihaz ücretleri faturaya eklendi.

  • D-Smart Temsilcisi18 Ekim 2018

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 15.10.2018 tarihinde cihaz iadesi için Bayi yönlendirmeniz sağlanmıştır.7 Günlük iade süreniz başlatılmıştır.En yakın D-Smart Yetkili Servisine cihazı iade edebilirsiniz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler