19 Temmuz
Yorum Yap
#10684951

D-Smart İnsanları Yanıltmayın!

Geçen ay 0850'li bir numaradan arayıp bize internete ek D-Smart aboneliği almak isteyip istemediğimiz soruldu. Ne kadar olduğunu sorduğumdaysa faturada bir değişiklik olmayacak ancak mevcut olan 60₺ faturanız 35₺ D-Smart 25 ₺ internet şeklinde bölüneceği söylendi biz de kabul ettik çünkü ekstra ücret ödemeyecektik. Bu ay 45₺ D-Smart faturası 60₺ internet faturası geldiğinde T**i aradım 60₺'lik faturayı ödediğimde D-Smart ödenmiş olacak mı diye sordum bizim D-Smart'la bir bağlantımız yok dediler.


D Smart'ı aradım biz T**le çalışmıyoruz dediler itiraz ettim siz bana bu şekilde bilgi vermediniz dedim 72 saat içinde inceleyip size döneceğiz dediler. Bugün aradılar ve dediklerine göre öyle bir görüşme olmamış hiçbir şekilde internetle alakalı bir şey söylememişler bana. Akıl sağlığı yerinde olan yeteri kadar bilinçli bir birey olarak faturamda bir değişiklik olmayacağını ve faturamın 35₺ D-Smart ödemesi 25₺ internet ödemesi şeklinde bölüneceğini rüyamda görüp yaptırmadım ben bu kurulumu lütfen beni uğraştırmayın. Gelin alın şu cihazınızı. 230 ₺ istiyorsunuz bir de kapatmak için hukuki bir süreç başlatmak istemiyorum zamanım o kadar ucuz değil.

Özgün 330 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi20 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeleri sağladık.Satış görüşmesi içinde D-Smart iş ortağından arandığınızı D-Smart Film Dizi paketi için 24 Ay taahhütlü aylık 35 TL üzerinden ödeme sağlanacağı bilgisi verildiği ,D-Smart üzerinden sadece D-Smart yayın satış işlemi yapılacağı bilgisi verilmiştir.Görüşmenizde hata bulunmamaktadır.19.07.2018 tarihinde tarafınıza geri arama yapılarak bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler