01 Kasım 2016 #6830082

D-Smart İkinci Abonelik Fiyaskosu!

Mevcut aboneliğimiz var iken taahhüt yenileme adı altında aranıp 2. bir abonelik yapılmıştır. Kurulum için gelindiğinde bunun yeni bir abonelik olduğunu öğrendik ve D-Smart genel merkezini arayarak yanıltılmaya çalışılıyoruzun şikayetini bildirdik. Bize çözüm olarak 2. aboneliği fark bir odamızda kullanmamızı önerdiler. Şu an cayma hakkımız mevcut iken böyle bir geri bildirim yapılması müşterinize verdiğiniz değer (sizliği) göz önüne sermektedir. Uğradığımız haksızlığa göz yummanız ve çözümsüzlüğünüz sebebi ile her iki aboneliğimizi de iptal etme kararı aldık. Gerekli iptal işlemlerinin yapılmasını arz ederim.

Emrah 448 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi07 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 02.11.2016 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi02 Kasım 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön