21 Temmuz 2017

D-Smart İade Süresi Varmış!

D-Smart üyeliğimi iptal ettirdikten sonra recever 'ı iade etmeye gittiğim bayii iade süresi dolmuş diye iade kabul etmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda iade süreniz dolmuştur ,recever adınıza fatura edilmiştir recever size kalmıştır diye saçma sapan bir konuşma ile yüzüme telefon kapatıldı. Cep telefonuma gelen bilgilendirme mesajıında ise recever iade süreniz dolmak üzeredir şeklinde ne bir tarih belli ne son gün insanları aldatmaktan başka bir şey değil. Bir daha D-Smart 'mı tövbe ,kimseye tavsiye etmeyeceğim bütün tanıdıklarımı vazgeçireceğim,gelen bilgilendirme mesajlarını resim bölümünde paylaşacağım.

Metin 703 Okunma

Cevaplar

 • Metin21 Temmuz 2017

  28.06.2017 tarihinde tarafıma hiçbir şekilde ne yazılı ne sözlü ihbar bırakılmamıştır elime ulaşan ilk teblig 5.07.2017 de iade süreniz dolmak üzere şeklindedir ikinci teblig ise 17.07.2017 tarihinde yine iade süreniz dolmak üzere şeklindedir hiç bir şekilde gün vs. Tarih bulunmamaktadır benim elime ulaşmayan hiçbir tebliğden mesul olmadığımı savunarak mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum istenildiği takdirde gerekli GSM operatörlerinin incelemesini tarafıma yukarı da yazdığım tarihler dışında bilgilendirme yapılmamıştır yapılan bilgilendirmelerde is 7 gün iade süresi olduğu veya hangi tarihte iade etmem gerektiği konusu ile alakalı hiç bir ibare bulunmamaktadır şartların tek taraflı olduğunu savunarak mağduriyetimi gidermenizi talep ediyorum tarafıma ulaşan mesaj içeriğini alt tarafdaki resim bölümünde paylaşıyorum tarihleride incelenebilir

 • D-Smart Temsilcisi21 Temmuz 2017

  Değerli Müşterimiz, Uydu alıcısını iade edilmesine dair ilk gönderilen 28.06.2017 tarihindeki sms içeriğinde 7 gün içinde en yakın D-Smart bayisine iade etmeniz gerektiğine dair bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla.

 • Metin21 Temmuz 2017

  Bana kesinlikle tarih vs. İade süresi için bir bilgilendirme yapılmamımıştır. Ben sizlere 4 yıl boyunca fatura ödemiş bir müşteriniz olarak beni çok büyük hayal kırıklıgına ugrattınız. Müşterinizken farkı bir davranış biçimi üyelik iptal edilince farklı işiniz bitti tabi göndermiş olduğunuz uyarı SMS lerinde kesinlikle bir tarih vs bulunmamaktadır sadece iade süresi dolmak üzere şeklinde uyarı mesajı gelmiştir tamamen kandırmaca

 • D-Smart Temsilcisi21 Temmuz 2017

  Değerli Müşterimiz, Uydu alıcısını iade edemediğinize dair şikayetinizi incelediğimizde 28.06.2017 tarihinde 7 gün içinde en yakın D-Smart bayisine iade etmeniz gerektiğine dair bilgilendirme sağlanmıştır. 05.07.2017 ,17.07.2017 tarihlerinde tekrar tarafınıza sms gönderimi sağlandığı cihaz iadesi gerçekleşmediği için 19.07.2017 tarihinde yönlendirmeniz kapatılmıştır.Cihaz iadesi sağlanmadığı için tarafınıza uydu alıcı bedeli fatura edilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön