06 Kasım 2017 #9760413

D-Smart Hizmetsiz Bedel İstemesi!

D-Smart uydu alıcımız ikinci el geldi kumanda bozuk iade etmek istedim gidip teslim etmemi istediler. Bozuk kumanda ile nasıl bunca gün izlediniz, cihazı neden kontrol etmediniz vs. vs. Gibi sorularla geldiler. İnterneti bile bağlamadan gittiler dışarıdan kendim bağlayıp 40 TL para verdim. Zamanım olmadığını kendilerinin gelip almalarını istememe rağmen kabaca tavırlarla çalışma saatlerimden söz edip cihazı teslim almaya gelmeyeceklerini illa gidip kendim teslim edecekmişim! Şimdi de 150 TL gibi bir fatura çıkarmışlar bana. Faturayı iptal edip cihazı da almazlarsa ben karşı dava açmayı düşünüyorum. Konu ile ilgili yardım sağlayabilen olursa sevinirim. Bunlarda 1 hafta içerisinde olan olaylar!

Uğur 1.354 Okunma

Cevaplar

  • Uğur06 Kasım 2017

    1. ben sizin müşteriniz değilim. 2. ben izin günlerimi sizin belirleyeceğiniz şekilde yaşamak zorunda değilim! Bayilerinizin yerini bulup onların peşinde koşmak zorunda da değilim! 1 haftalık kullanım söz konusu faturayı keser gönderirsiniz bende öderim. Bozuk ve ikinci el ürününüzün parasını da ödemek zorunda değilim... Ses ve arama kayıtlarında her şey apaçık ortadadır. En kısa süre içerisinde kullanmış olduğum gereksiz hizmeti tarafıma fatura edilmesini istiyorum. Bu şekilde dönüş sağlanmaz ise tüketici haklarımı sonuna kadar kullanacağım.

  • D-Smart Temsilcisi06 Kasım 2017

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeleri sağladık.Cihaz iade işleminiz ile ilgili 2017-09-28 ,2017-10-05 , 2017-10-17 tarihlerinde cihazı iade etmeniz için sms gönderimi sağlanmıştır.Cihaz iadesi gerçekleşmediği için Ekim 2017 dönemine ait 150 TL cihaz bedeli tarafınıza fatura edilmiştir.Faturalandırmada hata bulunmamaktadır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön