17 Mayıs 2016

D-Smart Hizmet Kalitesi

Değerli çalışanları olan bu firma ile üyelik anlaşmamı uzatıp yoluma devam etmek istedim defalarca kendilerini aramama rağmen çalışanlar yani müşteri hizmetleri arkadaşları bana yardımcı olamadı. En son yetkili kişi ile görüşmek istedim, onu da başardım yardımcı olacağım dedi kapattı tekrar yeni arayan arkadaş ya ben sizi birazdan tekrar ararım dedi 3 gün oldu yakın bir süre sonra anlaşmamız bitince deli gibi durmadan arayacaklar biliyorum üyelik yeniliyelim diye ama karşım da bilgili ışını bilen bir müşteri hizmetleri yokkene yenilemesi ne memnuniyeti sözleşme bitince siz yolunuza ben yoluma.

T.c. 150 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi18 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 18.05.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • T.c.18 Mayıs 2016

    Bu şikayeti yazmadan önce d Smart yetkililerine yalvarmama rağmen beni kimse aramıyordu ama şikayetten sonra 5 defa arandım sonuç mu ne kocaman bir hiç her arayan ayni cevabi veriyor sizi sorumlu arkadaş arayacak arayan arkadaş da yine ayni sonuç kardeşim kusura bakmayın da bir firmanın bir fiyat politakası olur tek ve net fiyat vardır. Sizin kampanyalarinizi ben ezberledim sizin calisanlariniz öğrenemedi. Neyse yoruma gerek yok fazla üyelik iptali en güzeli ama onda da 180 TL üyelikten çıkma 400 TL'ye yakında dijital kutu bedeli istersiniz siz elimiz mahkum ocak ayına kadar beraberiz sonramiz yok belli oldu bir müşteri hizmetleri bu kadar beceriksiz olur.

  • D-Smart Temsilcisi17 Mayıs 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön