14 Nisan 2016

D-Smart Hiçbir Şey Karşılığında 40 TL!

D-Smart'ın sunmuş olduğu TV + internet kampanyasından faydalanmak için D-Smart üyesi oldum. 9 Nisan tarihinde eve gelip cihazı yerleştirdiler, ardından size gün içinde bir mesaj gelecek internet için dediler ancak bana hiçbir mesaj gelmedi. Bu sebeple D-Smart'ı aradım. ADSL ışığım yanmıyormuş, sistemden kontrol ettiklerinde arıza gördüler (ben aramasam kim fark edecekti bilmiyorum), ekip yönlendirdiler (burası daha kötü bir durum, eve gelen ekip D-Smart'ı yerden yere vurdu, aldığıma pişman etti, firmayı gözümde düşürdü. Bu arada D-Smart'ın kendi ekibi bile yokmuş bilginize), işlem ücreti 25 TL istemişler, ama bize 13TL'ye düşmüşler ve bu faturaya yansıyacakmış (telefonda ekstra bir şey ödemeyeceğimi belirtmişlerdi), eve gelen ekip hiçbir şey açıklayamadı, internet çalışmıyor, iptal ettirmek isteyince 40 TL aktivasyon bedeli istiyorlar.

Merve 97 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi14 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 14.04.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi14 Nisan 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön