12 Ekim 2016

D-Smart Herhalde Kandırıldım

Superonline’a modemi bırakmaya gittiğimde 181 liralık bir cezanın tarafıma kesildiğini, nedeni ise Ekim başında dolacak olan kampanyadan daha önce ayrıldığımdan dolayı dediler. **, ** ve D-Smart ile ilgili bilgi verip kapattılar. Akabinde ** ve ** 70 küsur ve D-Smart içinde 50 küsurlu bir fiyat söylediler. Bende D-Smart'ı kabul etmek durumunda kaldım. Daha sonra telefonunda kapatılacağını, çünkü yasal olarak hem internet, hem telefon bağlanamayacağını, bağlatmak istersem tekrar gidip açtırmam gerektiğini söylediler.


Eylül ayı başında 0800' lü bir numaradan aranarak ev internet kampanyamın 5 Eylül 'de dolacağını söylediler. Yenisi için başvuru yapmam gerektiğini söylediler. Superonline’a modemi bırakmaya gittiğimde 181 liralık bir cezanın tarafıma kesildiğini, nedeni ise Ekim başında dolacak olan kampanyadan daha önce ayrıldığımdan dolayı dediler.

Erkan 161 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi18 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 13.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi12 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön