29 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10722219

D-Smart Her Gün TV Cihazında Kapanmalar Yaşıyorum!

10.07.2018 tarihinde abonesi olduğum D-Smart'a diyecek söz bulamıyorum. 11.07.2018' den beri neredeyse her gün TV cihazında kapanmalar yaşıyorum. Elektrik gelmeme gibi bir sorun yaşanıyor. Sadece anlık olarak telefon üzerinden saçma sapan aç-kapat, tak-çıkar gibi yardım ettiklerini sanıyorlar. Bunun için bugün, yani 29.07.2018 tarihinde aradığımda topu yetkili bayiye attılar. Bu da yetmezmiş gibi kendi ayıplı hizmetlerine karşılık sözleşme maddelerine uymayan teknik destek ücreti talep ederek sinirlerimi yıprattılar. Yazıklar olsun yardımcı olamıyorsanız hemen iptal edilmesini istiyorum.


Böyle bir kurumsallık anlayışı olamaz, hiçbir şekilde destek sağlanmıyor. Feshedilen üyeliklerden kalma cihazları yeni abonelerinize veriyorsunuz sanırım bu çok belli ki cihazın içerisindeki kartın da sararmasından eski olduğunu çok rahat anlayabiliyorsunuz. Ayıplı hizmette çağ atlamış, kurumsallıkla ve müşteri memnuniyetiyle ilgili alınması gereken bir ton eğitime muhtaç bir firma gerçekten yazık.

Kaan Kaan 463 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi30 Temmuz 2018

    Değerli Müşterimiz Sayın KAAN K., 10722219 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza geri arama yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler