01 Mayıs 2013 #1772567

D-Smart HD Yayın Sorunu Yaşıyorum!

D Smart modüllü üyesiyim. Bir müddet önce 10970 frekansındaki TP de Fec 5/6 yapıldıktan sonra bu TP deki kanallar çıkmaz oldu. İnternet forumlarından takip ettiğim kadarıyla benim gibi aynı sorunla karşılaşan çok abone var. Bu abonelerin ortak sorunu pahalı ve kaliteli, norm ve standartlara uygun receiverler imal eden markalar kullanmaları. Ucuz cihazlarda bu TP'nin yayınları alınırken standartlara uygun imal edilen cihazlarla yayının alınamaması DSmart'ın standartlardaki toleransların dışında yayın yaptığı şüphesini güçlendirmektedir. DSmart müşteri hizmetlerine yaptığımız müracaatlara hiç bir cevap alamamaktayız.

Abdülkadir 83 Okunma

Cevaplar

  • Abdülkadir02 Mayıs 2013

    İşte yaptıkları bilgilendirme "Değerli Müşterimiz ; Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında ilgili departmanımıza gerekli bilgi aktarımı sağlanmıştır. Konu hakkında kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden geri dönüş yapılarak, güvenlik teyidi ile birlikte bilgi aktarımı gerçekleştirilecektir. Görüş, öneri ve şikayetlerinizi yeni bir e-mail olarak tarafımıza göndermek için http://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresini kullanmanızı rica ederiz."

  • D-Smart Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, 30/04/2013 tarihinde Müşteri Hizmetlerimiz ile görüşme sağlayarak belirtmiş olduğunuz konu hakkında tarafınıza bilgilendirme yapıldığı tespit edilmiştir. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön