19 Şubat 2013 #1642675

D-Smart HD Tarifeye Geçiş!

Yaklaşık 1 yıl önce D Smart abonesi oldum. kullandığım tarife D Smart+Smile internet tarifesi. Üye olduğum dönemde hd televizyonum olmadığı için hd talebim olmadı ancak şu anda hd televizyonum olduğundan hd yayın talep etmekteyim. Aldığım cevap taahhüt süresi içinde değişiklik yapamacak olmaları.


Benim bu güne kadar yapmış olduğum taahhütlü sözleşmelerde tahhüt süresi içinde geçerli fiyatı yükselterek tahhüt yenilenebiliyor olması. yani cep telfonu diyelim. 50 tl lık bir paketim var ben bunu 70 tllik paket ile değiştirebiliyorum taahhüt bozulmadan. D Smart gibi köklü bir firmanın 61 tl olan aylık üyelik bedelinin 73 tl ye yükseltilerek hd yayın vermesine bu kadar zorluk çıkarmaması gerekir.

Serkan 148 Okunma

Cevaplar

  • Serkan27 Şubat 2013

    aynı şikayetim devam etmektedir. benim istediğim D-SMART abonesi olarak elimde imkanım olduğu için HD yayına geçe bilmek için elimdeki cihazın HD cihazla fiyatı artırılarak değiştirilmesi bana verilen cevap ise sözleşmenizi iptal edelim cezanızı ödeyin 500TL yeni sözleşme yapalım. ben neden ceza ödeyeyimki milleti resmen dolandırıyorlar bizleri mecbur bırakıp kendi istediklerini yaptırmaya zorluyorlar sözleşme diyorlar sözleşmede ise byle bir madde yok yani HD ye geçmeniz için ipatal edilip yeni sözleşme yaparız diye yada bu kampanya yapılırken uyarılmıyoruz daha sonra böyle neticeler olur baştan HD yayın almanız daha mantıklı olur sizin için diye uyarmıyorlar şimdi bana gelmişler çözüm sunucakları yerde sizi nasıl yolabiliriz diye kendilerini savunuyorlar ŞİKAYETÇİYİM SONUNA KADARDA GİDECEĞİM insanları böyle sömüremezler buna hakları yok kendileri satmaya çalışırken iyi müşteri bişey istediğinde olmuyor ben müşterim kardeşim bana yol bulmak sizin göreviniz BENİ SÖMÜRMEDEN BENİ MAĞDUR BIRAKMADAN ÇÖZÜM BULMANIZ SİZİN GÖREVİNİZ...........

  • D-Smart Temsilcisi27 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 27.02.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön