21 Ekim 2016 #6749407

D-Smart Hataları!

08/09/2016 tarihinde D-Smart tarafından aranıp mevcut üyeliğim üzerinden 15 TL olarak faydalanabileceğim belirtildi onay alındı üstüne basa basa ekstra ücret olacak mı diye sorduğum halde hayır cevabı verildi. Fakat sonradan öğreniyorum ki arayan acemi müşteri temsilcisi mevcut üyeliğimi değil sıfırdan üye yapmış beni ve elimde olmayan kullanmadığım bir D-Smart aboneliği sağlanmış ayrıca da bu aboneliğe 17.11 TL fatura kesilmiş.


19/10/2016 tarihinde aramama rağmen ben geri aramadan hiçbir geri dönüş sağlanmadı kendileri tarafından yapılan hata için ses kayıtlarımı dinlemek istiyorum dinlensin diyorum kabul edilmiyor hatayı yapan arkadaşınızın adı orada belli konuyu ona aktarın iptalini sağlasın diyorum kabul edilmiyor fakat ödeme konusuna elince bizim mağduriyetimiz giderilmiyor. Akıl var mantık var benim evime cihaz göndermemişsin Smart kart göndermemişsin bu abonelik neyin nesi?

Özge 320 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 27.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • Özge26 Ekim 2016

    Çağrı merkezinden hala olumlu bir sonuç alamıyoruz. Cihazı olmayan kullanımı olmayan aboneliğe bir de utanmadan fatura kesmiş fatura bedelini benden talep ediyorsunuz. Kendi suçunuzu hala bizden ödeme alarak kapatmaya çalışıyorsunuz böyle bir şirket ahlakı olamaz. Kullanmadığım kendi hatanız olan aboneliğe ben neden para ödeyeyim hangi akla mantığa uygun bunlar. Sorunumu çözmezseniz sizi tüketici mahkemesine dolandırıcılıktan şikayet edeceğim.

  • D-Smart Temsilcisi21 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön