19 Şubat 2013 #1641679

D-Smart Haksız Yere Fatura Kesti!

13 kasımda üye oldum(Bornova). 3 aralıkta arızaya gelen servis donanımlı olmadığından, kurum içi yanlış iş yapıp adres değiştirdiler(Konak), sonra cihaz Bornova da diye almadılar. 18 aralıkta götürdüm ama tamirdeyken yedek cihaz (STS)vermedikleri halde sistemde aktif deyip fatura kestiler. 21 ocakta servisten aldım, 1 gün çalıştı aynı arızayı verdi. 15 gün izlemedim, 3 aylık fatura, 20 TL ceza kestiler.


Üyelik iptali istedim, ceza keseriz dediler. Servis belgeleri, fatura adresleri, 9 yıllık ikametgahım elimde Türk Adaletine hazırlanıyorum. O cezayı da öderim, sonuçlarını da herkese inşallah yakında buradan ifşa ederim.

Muzaffer 44 Okunma

Cevaplar

  • Muzaffer25 Şubat 2013

    D-Smart yetkilisi bugün beni araöıştır ama şikayetim ile ilgili sorgulamak değil, üyelik iptali talebiniz için araöıştım dedi ! bir iki diyalogdan sonra oda sistemde yazılı olanları okuyarak konuya hakim olmaya çalıştı. İnsan önemsenmek ve şikayetinin incelendiğini düşünmek istiyor ama nafile... Her neyse konuşuldu, ücret iadesi akabinde cezasız üyelik talebim doğal olarak red edildi. Tekrar teknik servis gönderem talepleri evime gönderecekleri servisin bedelsiz gelebileceği ama STS (muadil) cihaz bırakmayacağı, ve ücretli tadilat yapacağı bilgisi verilmesi ile tarafımdan red edildi. kestikleri açma kapama bedeli ve 39 günlük servis süresine istinaden mart ayı boyunca faturasız/bedelsiz yayın teklifleri tarafımdan kibarca red edildi (malum cihazım ulusal bir firma tarafından çözülemeyen !!! bir arızaya sahip olduğu için zaten herhangi bir yayını izlememem mümkün değil) vermedikleri hizmetin hediyeymiş gibi gözükmesini aklı selim bir vatandaş olarak kabul etmedim (kibarca)... iki (2) ay için hakkım olan aboneliğimi askıya alma talebimi ilettim ve kabul edildi (Allahtan yeterli bilgiye ve insiyatife sahip bir temsilci aramış da kısa ve öz konuşup anlaşabiliyorsunuz)... Bende süreci kısırlaştırmaktan öteye gitmeyen ve mağduriyetimi giderecek bir çözüm teklifi ile gelmedikleri için kendilerine yasal süreci başlatacağım bilgisini verdim ve görüşmeyi sonlandırdık. (Sn Şikayetvar.com yetkilisinin dikkatine: Firmadan bu geri dönüşü beklediğim içn yasal sürece henüz başvurmamıştım. Dosyamı hazırlama aşamasındayım. Haksız yere fatura edilen son bir faturayı daha ödeyip dekontları ile başvurumu başatacağım. Başvuru öncesinde yasal süreci başlatacağım hususunda sizi bilgilendireceğim)

  • D-Smart Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 25.02.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Muzaffer20 Şubat 2013

    Ben halen yayınları izleyemiyorum ama bugün D-Smart'tan gelen mesajı sizlerle paylaşıyorum: "Sn.Üyemiz 52.97 TL borcunuzdan dolayı yayınlarınız 21 Şubatta kapatılacaktır. Yayınlarınızın kapanması halinde 20 TL kapama-açma ücreti alınacaktır". Ey vatandaş duyda inanma... Verilmeyen hizmetten nasıl da para talep ediyorlar. D-Smart yetkililerine sesleniyorum. Az önce o parayı da ödedim. Dekontları da dosyama ekledim. Üyeliği de iptal etmeyip her ay o parayı size öedeyeceğim. Adaletin topuzu er yada geç sizi bulacak.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön