15 Temmuz 2014

D-Smart Haksız Ücret Talep Ediyor

D-Smart 2.5 sene önce aldığım dsmart net+dsmart aboneliğim yaklaşık 4ay önce taahhüt dolduğu için iptal ettik ettikten sonra öğrendikki D-Smart uyduyu da iptal etmek gerekiyormuş. azılı metin hazırlattılar fax çekmemizi istediler fax günboyu çalışmadı.Daha sonra telefonla sözlü olarak hallettik. üstelik alıcıyı 8 ay anca kullandım çünkü daha sonra bozuldu ve içini açtığımız içinde tamirini gerçekleştirmediler.sözleşme bittikten sonra Alıcıyı da D-Smart abone merkezine bırakmamızı istediler. bozuk diye pek önemsemedik daha sonra hiç haber vermediniz 2-3 ay sonra sms gönderdiniz 300 tl borcunuz var diye.madem bu kadar borç yükleyeceksiniz neden arayıp söylemiyorsunuz? smsi görmedik hatırlatmadınız da?

Hakan 181 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi18 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır 17.07.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi15 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön