19 Mart 2014

D-Smart Haksız Faturalandırma Yaptı

7 yıldır üyesi olduğum D-Smart'ı aralık ayından beri arayarak fatura gelmediğini bildirmeme ve toplu fatura gönderildiğinde asla kabul etmeyeceğimi ve sorumluluğun kendilerine ait olduğunu söylememe rağmen 17 Mart son ödeme tarihli Şubat ayına ait 208.45 TL'lik fatura bugün elime ulaştı.

Hukuki olarak asla buna hakları olmadığı halde fatura detaylarında iletim bedeli ve gecikme ücreti adı altında haksız bir ücret yansıtılmış. Bu yaptıkları resmen yanıltmak. Faturanın düzeltilerek aylara bölünmesini talep etmekteyim. Düzeltme yapılmadığı taktirde tüketici hakem heyetine başvurarak haklarımı arayacağım.

İrem 121 Okunma

Cevaplar

 • İrem29 Mart 2014

  59TL olan fauram bu ay 71 tl gelince dsmart canlı müşteri yardımına sordum ve bana faturamın bu olduğu ve bunu ödemem gerektiğini iletildi.25.03.2014 tarihi 15:07'de tarafınızdan gelen aramada geçen aylarda yapmış olduğunuz fatura yanlışlığından dolayı müşteri memnuniyeti için bu ayki faturamın 20 TL indirmli 39 TL olduğunu iletmiştiniz.Bu nasıl bir tutarsızlık anlamış değilim.Ayrıca müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum yazışmaları da kaydettim.Müşteri hizmetlerinde ki kimse doğru düzgün cevap veremediği için bilgi almak istiyorsanız telefon açın deyip konuşmayı sonlandırdılar.Bu yanlışlığın düzeltilerek tarafıma bilgi verilmesi aksi taktirde yasal haklarımı kullanarak firmanız hakkında davacı olacağımı bilmenizi isterim.

 • D-Smart Temsilcisi25 Mart 2014

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 25.03.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • İrem'in Teşekkür Mesajı21 Mart 2014

  D smart gerekli düzeltmeleri yaparak mağduriyeti gidermiştir. Teşekkürler.

 • D-Smart Temsilcisi20 Mart 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön