29 Mart 2016

D-Smart Haksız Fatura Yolladı!

2 adet D -Smart aboneliğim bulunmakta. 1 tanesini tüplü televizyonda kullandığım için SD yayın aldım. Sözleşmemizin ortalarında D-Smart SD yayınlarını iptal ettiği için yayınım kesildi. Müşteri hizmetleri ile görüşmem sonucunda da 2 ya da 3 temsilci herhangi bir cezai ücret ödemeden iptal işlemi yapabileceğimi söylediler. Bende prosedürü yerine getirerek iptal işlemini gerçekleştirdim. 2 ay sonra D- Smart bana 95 TL'lik fatura gönderdi. Gerekçe olarak da sözleşme süresi içerisinde aboneliğimi iptal ettirmem gösteriliyor. Öncelikle sözleşme süresi içerisinde yayını keserek bana taahhüt ettiğiniz hizmeti yarıda bırakan sizsiniz. Daha sonra ben iyi niyetli olarak bütün meşakkatli iptal sürecine dayandım ve sizin yapmanız gereken işlemleri işimi bırakarak ben yaptım. Müşteri temsilcileriniz de bu şekilde beni yanlış bilgilendirmiş oldular. Sonuç itibari ile faturanın iptalini istiyorum.

Özkan 76 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi31 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 31.03.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi29 Mart 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön