06 Mayıs 2013

D-Smart Haksız Fatura Gönderildi!

2280**** Üye No üzerinden, D Smart Blu aracılığı ile firma web sayfasından 9.04.2013 tarihinde 5 TL Ücret Karşılığında Canlı Spor Paketi" satın aldım. D-Smart Blu sayfasında yer alan bilgiler doğrultusunda,satın almış olduğum paketin iptal işlemleri için 17.04.2013 tarihinden itibaren Müşteri Hizmetleri aradım. Kendileri sistemin yeni olduğunu iptal işleminin birkaç gün alabileceğini iletti. Daha sonra yeniden aradığımda, iptal için e-posta iletmem gerektiği söylendi. Bunun üzerine 26.04.2013 tarihinde yazılı talebimi ilettim. Bütün bu çabama rağmen aboneliğim iptal olmadığı gibi D-Smart fazladan 15 TL'lik bir fatura iletti. Haksız yere alınan bedelin iadesini istiyorum.

Köksal 50 Okunma

Cevaplar

  • Köksal07 Mayıs 2013

    D-Smart müşteri hizmetleri kendi sistemlerinde DSmart Blu Hizmeti iptalinin henüz devreye girmemesinden dolayı, aboneliğimi iptal edemeyeceklerini ve haksız yere aldıkları bedellerin "sistemlerinde iptal opsiyonu tanımlı olana kadar" almaya devam edeceklerini (???) ilettiler. Abone işlemi olan bir sistemin nasıl iptal sistemi olmaz anlayabilmiş değilim. Ayrıca olmayan bir sistem için nasıl olur da kullanıcıya "kusura bakmayın iptal edemiyoruz, faturanızı ödeyeceksiniz" denebilir? Ayrıca nasıl olursa D-Smart web sayfasında "D-Smart BLU iptal etmeniz için 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya Web sitesi üzerinden İletişim formunu doldurabilirsiniz." şeklinde yazmasına rağmen bunun aksi bildirimde bulunur? Müşteri Hizmetlerine, DSmart alehinde "Tüketiciyi Yanlış Yönlendirmek, Hatalı Beyan ve Kusurlu Hizmet Sunulması" konuları ile (meblağın düşük olmasından dolayı) Tüketici Hakem Heyetine, "Haksız Kazanç " elde etmek şikayeti ile Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunacağım bildirilmiştir. Köksal E.

  • D-Smart Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 06.05.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön