12 Haziran 2014

D-Smart Haksız Cihaz Bedeli Alıyor

D-Smart abonesiydim. Aralık 2011 tarihinde D-Smart çağrı operatörü 24 ay D-Smart digital platformuna taahhüt ederek abone olduğum takdirde, uydu cihazının da ücretsiz şekilde tarafıma geçeceğini belirtmişti. Aradan 27 ay geçti. Bu arada üstüme düşen tüm sorumluluklarımı gerçekleştirdim.


Mart 2014'de üyeliğimi sonlandırmak için gerekli tüm belgelerimi bayi aracılığı ile D-Smart'a ulaştırdım. 31 Mart itibariyle D-Smart üyeliğim sonlandırıldı aradan 2 ay geçtikten sonra şimdi benden cihaz bedeli adı altında 300 TL haksız para talep edilmektedir. Aynı gün içinde konuştuğum 3 operatörde farklı bilgi vererek şok geçirmeme sebep olmuştur. Bu haksız talebe itiraz ediyorum.

Kadir 335 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi30 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır 30.06.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi12 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön