11 Temmuz 2016
Yorum Yap
#5917756

D-Smart Haksız Açma Kapama Ücreti Yansıttı!

Uzun süredir D-Smart üyesiyim. Geçen yıldan da açma kapama olmuştu. Tüketici Hakem Heyeti'nden iki adet 34.90 TL tüketiciye iade kazanmıştım. Bunu müşteri hizmetlerine bildirince onlar bana 35 TL'lik borç çıkartmışlar. Halbuki fatura tutarım her ay 12 TL idi.


Haziran 2016 faturama 20 TL açma kapama bedeli yansıttılar. Şimdi üyelik uzatma vb. durumlarda sürekli telefon edip işi takip eden firma, bu durumda sayın müşterimiz ödemede gecikme olmuş deyip haber vereceğine fırsatı kollayıp hemen sanırım yasal bile olmayan bir açma kapama ücreti yansıtıyor. Sinek küçük ama mide bulandırır hesabı, ben de kesinlikle üyeliğimi iptal ettireceğim. Umarım bu işlemi de aynı hızda yaparlar.

Nizamettin 131 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi11 Temmuz 2016

    Değerli Abonemiz; Borçtan açma kapama bedeli 2 aylık ödenmemiş faturası bulunan tüm abonelerden talep edilen yasal bir ücrettir. Bu sebeple açma – kapama ücretlerine müdahale edilememektedir. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi11 Temmuz 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler