02 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10740841

D-Smart Habersiz Taahhüt Yaptı!

D-Smart hiç haberim yokken taahhüt altına alındım, 6 ay sonra üstüme çıkan faturaları ödedim. Son 12 TL borcunuz kaldı derken 189 TL'lik tekrar fatura çıkarttınız, ben talimat vermeden kapatılma işlemi cihaz bedeli vs. Hiçbir müşteri temsilcisi tarafıma bilgi vermeden bu kadar işlem bu kadar fatura nasıl çıkartıldı? Cihaz bedeli ise ben 3 yıl D-Smart abonesiyim ayrıca cihazınızı da iade ederim.


Hiç kimse doğru dürüst bilgi vermiyor, tüm bu olanlar açıklığa kavuşmazsa hukuki yollara başvuracağım.

Mehmet Mehmet 436 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi20 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeleri sağladık.Cihaz iadesi için yönlendirmeniz sağlanmıştır.Kısa sürede cihazı bayiliğe iade edebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi03 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz Sayın MEHMET SERKAN K., 10740841 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler