27 Temmuz 2017

D-Smart Gündüzleri Yayın Kesiliyor, Akşam Geri Geliyor

D-Smart gündüzleri yayın kesiliyor, akşam geri geliyor. Müşteri temsilcisini arıyoruz bizlik sıkıntı yok, servis gönderelim diyorlar ona da ücret istiyorlar. Her ay zaten 110 lira veriyoruz. Üstüne izleyemiyoruz ve servis için ücret talep ediyorlar. 1-2 aydır çözüm bulamadık. Taahhüdün bittiği an aboneliği iptal edeceğiz. 10 senedir Smile İnternet kullanıcısıydık, kendiniz kaybettiniz.

Emre 705 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi27 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz, Yaşamış olduğunuz teknik sorununuz ile ilgili 27.07.2017 tarihinde teknik ekibimiz tarafından geri arama yapılarak,müsait olmadığınızı belirttiniz.Müsait olduğunuzda tarafımıza dönüş sağlayacağınızı aktardınız. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi27 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz Sayın EMRE K., 8982026 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza geri arama yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön