19 Eylül 2016

D-Smart Futbol Maçı,Formula 1'Den Daha Önemli!

17.09.2016 tarihinde f1 Singapur Sıralama turlarını seyrederken sıralama turlarının en heyecanlı bölümü olan q3 te yayını kesip futbol maçını yayınlamaya başladığınız için D-Smart ailesini ve özellikle yayın yönetmenini tebrik ediyorum.
Spor Paketini sırf f1 için alıyorum fakat beni saf yerine koyup paramın karşılığını vermiyorsunuz. Kısacası benim verdiğim parayı alıyorsunuz.

Canpolat 61 Okunma

Cevaplar

  • Canpolat30 Eylül 2016

    "Premier Lig’i takip eden izleyenimizin daha fazla olması ve Formula 1’in yarış değil, sıralama turu olmasıdır. " Bu mu açıklamanız vallahi bravo Diyelim ki sinemaya gittiniz. O arada elektrik arızası oldu 10-15dk beklendi. Filmin son 15dk da size çıkın dediler. 45-50dk sonra gelin filmin geri kalanını seyredibilirsiniz dediler. Siz bunu kabul eder misiniz. Bu ülkede futbol kafalılar yüzünden F1 de gelmez bu ülkeye F1 de seyredilmez. Premier Lig'i takip eden izleyicilerimizi düşünüyoruz diyorsunuz. Biz size para vermiyor muyuz. Bize bedava mı veriyorsunuz bu hizmeti Priemier Ligi maçı da Mac olsa derbi olsa anlarım. Türkiye'deki Alanya-Akhisar maçı gibi bir maçtı. Özetle sizin bu yaptığınız hırsızlıktır.

  • D-Smart Temsilcisi30 Eylül 2016

    Değerli Abonemiz, Söz konusu gün Smart Spor’da saat 16’da başlayan ve 17’de bitmesi gereken Formula 1 Sıralama Turları, sıralamanın son seansı öncesi yaşanan kaza nedeniyle uzamış ve saat 17’de başlayacak müteakip yayın olan canlı Premier Lig maçı ile çakışmıştır. Son seansın uzaması üzerine editoryal bir karar alınarak daha fazla üyemize hitap eden ve aynı şekilde canlı yayınlanan Premier Lig maçı saat 17’de yayınlanmaya başlamış, Formula 1’in sıralama turunun son seansı da maçın devre arasında izleyicilerimize aktarılmıştır ve bu, anonslar ile izleyenlere duyurulmuştur. Yayın politikamızı bu şekilde belirlememizin nedeni, Premier Lig’i takip eden izleyenimizin daha fazla olması ve Formula 1’in yarış değil, sıralama turu olmasıdır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi19 Eylül 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön