03 Ağustos 2017

D-Smart Film İzleme Zevkimizi Mahvetti!

D-Smart müşteri hizmetlerini defalardır arıyorum dönüş yapan yok. Kanallar göstermiyor, ya sinyal yok, ya izlerken görüntü donuyor, ya da görüntü gidiyor. Sürekli aradığımda bant kaydı çıkıyor; numaranız alındı dönüş yapılacak dönen yok. En sonunda mevcut abonelik iptali için aradım, yine bant kaydı yine numaranız alındı dönüş yapılacak yine dönen yok. Parayla rezil olmak, film izleme keyfimizi kötü eden D-Smart. Çevremde o kadar şikayetçi olan varken nasıl böyle bir firmadan abonelik aldım kendime şaşıyorum. Sadece fatura dönemlerinde aboneleri olduklarını hatırlıyorlar o da fatura göndermek için.

Perihan 1.247 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi07 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 05.08.2017 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi03 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz Sayın PERIHAN DENIZYARAN, 9049307 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza geri arama yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön