07 Şubat 2014 #2276993

D-Smart Fazla Fatura Alıyor

D-Smart'a 2012 Eylül ayında 24 aylık taahhütlü 8 MB'e kadar limitsiz internet ve Maxi HD paket üyeliği yaptım. Sözleşmeyi 24 ay taahhütlü aylık 70 TL olarak imzaladım. Ancak sözleşmemin 9. ayında herhangi bir bildirim yapmaksızın ücreti 80 TL üzerine çıkardılar. Müşteri hizmetlerine ve abonelik işlemlerimi yaptığım bayiye aradaki farkın ne olduğunu sorduğumda herhangi bir cevap veremediler.


Her iki tarafa da konu ile alakalı şikayet kaydı oluşturdum fakat 1 ay sonra müşteri hizmetlerini aradığımda bana herhangi bir şikayet kaydı yapılmadığı söylendi. Tekrar kayıt oluşturdum bu defa bana hemen cevap verileceği söylendi. Ancak 1 ay geçti halen herhangi bir cevap alamadım.

Tercan 83 Okunma

Cevaplar

  • Tercan19 Şubat 2014

    9 gün önce şikayetin ilgili birieme ulaştığı şeklinde bir cevap verildi. Ancak 9 günden bu yana bana herhangi bir bildirimde bulunulmadı

  • Tercan12 Şubat 2014

    2 gün oldu ancak tarafıma halen bir bilgilendirme yapılmadı...

  • D-Smart Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön