13 Nisan #10336132

D-Smart Fazla Çıkan Faturayla İlgili Herhangi Bir İşlem Yapmıyorlar

Mart 2018 ayı içerisinde defalarca arayıp form doldurmama rağmen bir türlü iptal etmedikleri internet+tv paketimi nihayet beni arayıp iptal ettiler fakat akabinde fahiş bir fatura çıkardılar. Ve ben şikayet etmeden kendileri faturanın iadesi olacağını bildirdiler. Aradan geçen bir ay gibi bir süre sonunda faturayı ödedikten sonra tekrar aradığımda biraz daha bekleyin türünde saçma bir teklifte bulundular. Bir ay beklemişim daha ne kadar beklemem lazım. Bunlara bir bulaştınız mı bir daha kurtulmanız mümkün değil. Böyle yaparlarsa TV paketlerinin de hepsini iptal edeceğim ve kendimi bu kalitesiz firmadan arındıracağım.

Metin 333 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi13 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Fatura şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeleri sağladık.Tarafınıza iade edilecek tutarın 19 TL 'si Nisan ayı faturanızdan mahsup edilmiştir.Kalan 18,07 TL tutarındaki ücreti (https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri) veya (https://dogantvdigital.com/Musteri-Hizmetleri) linki üzerinden TC kimlik numaranızı ve üyelik numaranızı yazarak alacak bakiye bilgisini sorgulayabilirsiniz. Size ait isim bilginizin yanı sıra banka adı, IBAN numarası bilgileri ilgili ekrana yazılarak, gönder butonuna basılmalıdır. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra iadeniz gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi13 Nisan

    Değerli Müşterimiz Sayın METIN O., 10336132 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön