22 Aralık 2015

D-Smart Faturalar Dengesiz ve Abone İptal İçin Taahhüt Bozma Masrafı Alıyorlar!

D-Smart faturalarından bıktım ben yayınım kapanmadığı halde benden 20 TL açma kapama parası talep ediyorlar, bunun üzerine bende ip tal ettirmek istedim ellerinden gelen zorluğu gösteriyorlar bana, ve ayrıca 09,10,2015 tarihine kadar taahhüt olduğunu ve taahhüt bozma masrafı çıkacağını söylüyorlar ve ben artık kesinlikle kararlıyım üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum.


Daha bana iddia ettikleri kapatılan yayınlarımın tarihlerini söyleyemiyorlar. Şunu unutmadan söylemek istiyorum, yayın akışını kayıt etmek için verdikleri cihazı yaklaşık 1 yıldır kirasını ödüyorum fakat cihaz aldığım günden takribi 1 ay sonra çalışmamaya başladı. Yardım etmiyorlar.

Cem 101 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi23 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 23.12.2015 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi22 Aralık 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön