01 Ocak 2014

D-Smart Eurosport Kanalı Bilgim Dışında Kapatıldı!

Birkaç gündür Eurosport kanalının olmadığının farkına varıp D-Smart müşteri hizmetlerini aradım. Sırf Eurosport kanalını izlemek için aldığım D-Smart'ın Eurosportla sözleşmesini bitirmiş olduğunu öğrendim. Daha önce tarafıma bu konuda herhangi bir bilgilendirilme yapılmadığı için bu konuda mağduriyetimi bildirdiğimde 142 TL ödeyerek üyeliğimin iptal edileceği söylendi. Mağduriyetimden dolayı üyeliğimi iptal edip karşılığında para ödemek istemiyorum.

Canan 179 Okunma

Cevaplar

  • Canan04 Ocak 2014

    Evet , konu hakkında tekrar bilgilendirildim. İmzaladığımız sözleşmeye göre firmanın istediği kanalı ekleme istediği kanalı çıkarma hakkı var. Biz de üye olurken bunu altına mecburen imza attığımızdan bu durumu kabullenmış oluyoruz. Firma bizi magdur kabul etmedıgınden illa üyeliğimizi sonlandırmak istiyorsak sözleşmemizin sonlanacağı tarıhe kadar olan sure ıcın ceza parasını odememız gerekıyormus. Yorum sizin tüketici arkadaşlar. Yine de kısa zamanda geri dönüş yapan müşteri temsilcisi arkadaşlara kısa zamanda döndüklerinden dolayı teşekkür ederim.

  • D-Smart Temsilcisi04 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 02.01.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi02 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön