22 Temmuz 2014

D-Smart Euroleague Yayın Taahhüdünü Yerine Getirmiyor

D-Smart 2014 yılı başında 24 ay taahhütle D-Smart'a üye oldum. Üye olmanın en önemli sebeplerinden biri THY Euroleague Basket maçlarını izlemekti. D-Smart bu dönemde reklamlarında bu ligin yayın hakkının 2 yıl süreyle kendisinde olduğunu taahhüt etmişti. Fakat Euroleague yayın hakkının Digiturk tarafından satın alındığını öğrendim. D-Smart verdiği taahhüttü yerine getirememiştir. Müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşmede D-Smart'la yaptığım anlaşmada yayın içeriğinin D-Smart tarafından değiştirilebileceğini kabul ettiğim söylendi. O halde D-Smart bu maddeye dayanarak tüm kanallarını kapatıp sadece TRT 1 yayını verme hakkına da sahiptir.
Mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

Faruk 1.909 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır 24.07.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi22 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön