24 Haziran 2015

D-Smart Eski Üyelere Böyle Yapılıyorsa, Yenileri Tahmin Bile Edemem

D-Smart'ın ilk müşterilerinden bir tanesiyim. O zamanlarda bir taahhütleri vardı, dedikleri şuydu " bugün ücretsiz olan tüm kanallar ömür boyu ücretsiz". Şu anda o kanalları bırakın, faturayı ödemeyi unuttuk diye Show TV, Kanal D vs. gibi, 50 TL'ye alabildiğimiz uydu sistemlerinde bile ücretsiz izleyebildiğimiz tüm kanalları kapatmışlar. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise; telefon numaram kayıtlı olduğu için seçenek bile vermeden kendilerine göre ayar vermişler. Farklı numaradan arayınca ise bu numara sadece yeni abone başvuruları için geçerlidir diyerek tam ayar! Ya kanalları açın ya da müşteri hizmetlerinde yetkiliye ulaşabilelim. TV yerine duvar seyrediyorum şu anda sağ olun!

Ali 140 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi24 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 23.06.2015 tarihinde yayınlarınızın aktif olduğu tespit edilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi24 Haziran 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön