07 Haziran 2016

D-Smart Eski Abone Yeni Aboneye Göre Ayda 12 TL Fazla Ödüyor.

Yeni abone eski aboneye göre neden 12 TL aylık avantajlı? 4 kere aramama rağmen düzgün akla makul bir cevap alamadım ve telefonda cevap verenler kaba konuşuyor, paramla bana hizmet edeceğine dövecek gibi konuşuyor. Sözleşmemi 3 ay önce uzattım, paketim 8 Mbps 50 GB +sinema dizi spor, aylık ödediğim 86 lira. (megaya geçsem 96 lira olacak) Yeni abone olan 86 liraya mega pakete sahip olacak. Yok 96 lira öderse 16 mpbs ve 50 GB + mega paketi olacak. Üyeliğimi iptal ettirirsem 558 lira ödeyecekmişim. Nasıl bir mantık? Amcam kardeşim ve amcamın oğlu D-Smart kullanıyor, hepimiz D-Smart'ı iptal etme kararı vardık, neden çünkü kendimizi saf yerine konmuş hissediyoruz.

İbrahim 124 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim08 Haziran 2016

  Sizin müşteri temsilciniz kampanyanızın içeriğini taahhüt bozmada ne ne şartta ödeneceğini bilmiyor bunlarıda öyretin yeni aboneye ne yalın internet ne bir şey var yazıyorsunuz müşteri temsilciniz yalın internet ücretli diyor

 • İbrahim08 Haziran 2016

  hiçbir cevap verilmedi sadece ukala ukala alağılarca konuştu maaşını benim gibi d Smart abonelerinden alan bir müşteri temsilcisine bizim gibi müşteriler olmasa maaş alanıyacağını anlatın konuşurken ben nasıl efendice konuşuyorsam oda öyle konuşsun sözleşmem yenilenelim3-4 ay olmuş nasıl 500 küsur ceza ödersin diyor o zaman? ?

 • D-Smart Temsilcisi08 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.07.06.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. D-Smart’ tan almış olduğunuz hizmete ilişkin abonelik sözleşmesinin herhangi bir zamanda iptali halinde Tüketici Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında herhangi bir cezai bedel talep edilmemektedir. Bununla birlikte, abonelik taahhütü vermiş olan abonelerimizin, taahhüte rağmen süresinden önce iptal talebinde bulunmuş olması halinde, taahhüte istinaden kampanya kapsamında verilen indirimler ve giderler talep edilmektedir. Saygılarımızla.

 • D-Smart Temsilcisi07 Haziran 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön