21 Mayıs 2014

D-Smart Dondurma Taleplerinde Çifte Standart Uyguluyor

2509**** no'lu D-Smart aboneliğimi 2-3 ay dondurmak için müşteri hizmetlerini aradım. Böyle bir uygulama eskiden vardı şimdi yok dediler. Halbuki tüm platformlarda böyle bir hak veriliyor sene içinde. Sonuçta taahhüdüm de olsa taahhüt bitiş tarihi uzamış olur. Ayrıca diğer D-Smart abonesi tanıdıklara soruyorum, bazıları dondurmuş aboneliklerini, bazılarına da benim gibi yok demişler.


Böyle gayri ciddi ve tüketiciyi yanıltıcı uygulamalar D-Smart'a yakışmıyor. Bu yüzden taahhüt süresi sonunda aboneliği kapattıracağım. Ayrıca D-Smart'ın e-mailime yazılı olarak abonelik dondurma yapmadıklarına dair bilgi vermesini talep ediyorum. Tüketici Mahkemesine başvuruda bulunacağım.

Gökhan 911 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi27 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır 21.05.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi21 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Gökhan'ın Teşekkür Mesajı21 Mayıs 2014

    Firma yetkilisi arayarak talebimi yerine getirdi. Tşk

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön