21 Eylül 2015

D-Smart Değişen Anlaşmaları Nedeniyle Tüketiciyi Mağdur Ediyor!

Şubat 2015'de D-Smart üyeliğime aile + spor TV paketi + internet ile başladım. Başladığımda spor paketinde şampiyonlar ligi ve UEFA kupası maçlarını izleyebiliyordum. Bu dönemde ise D-Smart spor paketi Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kupası maçlarını içermemekte. Artık spor paketi benim isteklerimi karşılamadığı için spor paketini iptal etmek istedim.

Bunun için müşteri hizmetleriyle konuştum ve bana verdikleri cevap şu: "Sizler üst paketten giriş yaptığınız için bir alt pakete düşüşünüzü sağlayamıyoruz. " oldu. Fakat ben paket düşüşü değil ilk başta aldığım paketin isteklerimi karşılamadığı için ücret ödemek istemiyorum. Ayrıca istekte bulunmama rağmen genel müdürlüğe isteğim iletilmedi.

Halis 288 Okunma

Cevaplar

 • Halis04 Ekim 2015

  Ayrıca bana yaptığınız geri dönüşte spor paketinin çıkarılması durumunda taahütümün iptal edilip tarafıma alınmayan ücretlerin alınacağı söylendi. Müşteri memnuniyeti açısından mağduriyetimi göz önüne alarak taahütümün geçersiz sayılıp (taahütümün bozulmasını istemiyorum geçersiz sayılmasını istiyorum yani taahüte hiçbir şekilde ücret ödemeden) bir alt pakete taahhütlü bir şekilde geçişimin sağlanmasını istiyorum.

 • Halis04 Ekim 2015

  Ben müşteri temsilcilerinizle konuşmama rağmen aynı cevabı alacaksınız diye genel müdürlüğe iletilmedi. Tarıfım arandığında bana yapılan yanıt konuştuğum zamanki sözlü yanıtla aynıydı. Alt paketten değil de üst paketten d smarta üye olduğum için bir alt pakate düşürüleyemeceğim söylendi. Ama alt paketen giriş yapıp üst pakete çıksaydım tekrar alt pakete inebileceğim söylenmişti. Üst paketten giriş yaptığım için ve spor paketş benim eskisi gibi isteklerimi yani elinizdeki maçları UEFA ve şampiyonlar ligi maçlarını gösteremediğiniz için mağdur durumdayım ve bakmadığım pakete ücretini ödemek istemiyorum. Keşke alt paketten giriş yapsaydım keşke d-smart a üye olmasaydım.

 • D-Smart Temsilcisi23 Eylül 2015

  Değerli Abonemiz ; 17 Kasım 2014 tarihinde düzenlenen Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi yayın hakları ihalesine D-Smart ve Star TV katılmış, önceki yayın hakları dönemine kıyasla önemli oranda bir artış ile teklif sunulmuştur. Ancak yayın hakları, birisi açık yayın yapmak üzere, farklı iki kuruluş tarafından kazanılmıştır. Bununla beraber; Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın 2018 yılına, Galatasaray’ın ise 2020 yılına kadar olmak üzere, tüm hazırlık ve özel karşılaşmaları ile Şampiyonlar Ligi-Avrupa Ligi ön eleme maçları D-Smart ekranlarında yayınlanacaktır. Taahhütlü sözleşmenizden süresinden önce caymanız halinde taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar size sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamını taahhüt sonlandırma bedeli olarak talep ediyoruz. Bunun dışında fesih talebiniz nedeniyle herhangi bir cezai bedel talep etmemekteyiz. BTK internet sitesinde (www.btk.gov.tr) yer alan sıkça sorulan sorulardan “taahhütlü tarife aboneliğimi istediğim zaman sonlandırabilir miyim” alanında da bu bilgiye ulaşabilirsiniz. Sözleşmenizde yer alan “ABONE, D-SMART uydu platform hizmetleri kapsamında sağlanan program, kanal ve içeriklerin, belirli dönemler için lisanslanmış ve tüketicilere sunulmakta olduğunu, abonelik süresi içerisinde söz konusu program, kanal ve içeriklerin lisans sürelerinin sona ermesi ve başkaca zorunlu nedenlerle program,kanal ve içeriklerin artık sunulamaması ve değişiklikler olması halinde D-SMART’ın bir sorumluluğu bulunmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.” Maddesi bu tür değişiklikleri açıklamakta olup sözleşmenin imzalanması ile tarafınızdan kabul edilmiş bulunmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. D-Smart olarak siz değerli üyelerimize her zaman olduğu gibi en kaliteli spor, film, dizi ve belgesel içeriklerini, yüksek kalitedeki yayın anlayışı doğrultusunda önümüzdeki dönemde farklı açılımlar ile sunmaya devam edeceğiz.

 • Halis21 Eylül 2015

  Merhabalar, şubat 2015'te d-smart üyeliğime aile+spor TV paketi + internet ile başladım. Başladığımda spor paketinde şampiyonlar ligi ve UEFA kupası maçlarını izleyebiliyordum. Bu dönemde ise d-smart spor paketi Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kupası maçlarını içermemekte. Artık spor paketi benim isteklerimi karşılamadığı için spor paketini iptal etmek istedim. Bunun için müşteri hizmetleriyle konuştum ve bana verdikleri cevap şu: "Sizler üst paketten giriş yaptığınız için bir alt pakete düşüşünüzü sağlayamıyoruz. " oldu. Fakat ben paket düşüşü değil ilk başta aldığım paketin isteklerimi karşılamadığı için ücret ödemek istemiyorum. Ayrıca istekte bulunmama rağmen genel müdürlüğe isteğim iletilmedi.

 • D-Smart Temsilcisi21 Eylül 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön