07 Eylül 2015

D-Smart Decoder Ücreti!

Ben daha önce D-Smart abonesi olup, fakat daha sonra, çeşitli nedenlerden dolayı bu kurumdan üyeliğimin iptalini rica ettim. Fakat her seferinde, farklı tutarsız fiyat bedelleriyle bana iptali mi gerçekleştirdim de, bir bedel ödememi söylediler. Şimdi ise hiçbir bilgim dahilim de olmadı halde, decoder iade etmedim için bana para cezası uyguladılar. Ve bu para cezası idari takibe düşmüş... Ben bu konu hakkında sizden yardım rica ediyorum.

Ferit 260 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi15 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 15.10.2015 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi07 Eylül 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön