03 Ekim 2015

D-Smart Cihazı İstiyorlar!

Daha önce D-Smart sd kullanırken D-Smart HD önerdiler kabul ettik, sd cihazımı alıp bana HD yayın yapan cihazı verdiler. Benim sd cihazımı alıp gittiler. Bu hafta üyeliğimi kapattırdım. Başta taahhüt yaparken üyeliğimiz sona erdiğinde cihazın bende kalacağı söylendi.


Şimdi biz öyle bir şey demedik diye inkar ediyorlar. Benden HD cihazı istiyorlar ama benim onlara verdiğim cihazı bana geri vermiyorlar. Müşteri hizmetleri vasıtası ile sürekli telefonla taciz, ayrıca her arayan müşteri temsilcisi fesih fatura bedelini yükselterek haksız kazanç elde etmeye çalışıyor.

Mustafa 71 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi05 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 08.10.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi05 Ekim 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön