09 Nisan 2013 #1732666

D-Smart Cihaz İade Alınmıyor Borç Çıkarılıyor!

D-Smart Hd ve İnternet aboneliğimi başvurum sonucu 16 mart tarihinde bana gelen telefonla iptal ettirdim.Beni arayan bey beni bayiye yönlendirdiğini,borcum olup olmadığımı sorduğumda borcum olmadığını sadece mart ayı faturası ödeyeceğimi söyledi.1 hafta sonra müşteri hizmetlerini arayıp hangi bayiye yönlendirildiğimi sorduğumda istediğim bayiye gidebileceğimi söyledi. Bayiye gittiğimde cihazımın 872 TL borçlu göründüğünü söyledi.


Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde sorunun kendi sistemlerinden kaynaklandığını söylediler ve bize döneceklerini söylediler ama dönmediler. En son 26 mart tarihinde saat 13:46 da H*** hanımla yaptığımız görüşmede sorunun giderileceği söylendi fakat hala cevap yok.

Ahmet 56 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi23 Mayıs 2013

    "Değerli Müşterimiz, Müşteri Hizmetlerimiz ile görüşme sağlayarak belirtmiş olduğunuz konu hakkında tarafınıza bilgilendirme yapıldığı tespit edilmiştir. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz."

  • Ahmet13 Nisan 2013

    Şikayetimden 1 gün sonra görevli bir bayan beni aradı ve sorıunun halledildiğini söyledi.Bugün cihazımı bırakmak için 70 km yol gidip Çanakkalede d-smart bayine gittim.Bayi ekrana baktı ve hala 872 lira borcumun göründüğünü söyledi.Çağrı merkezlerini aradım tekrar aynı sözleri tekrarlayıp "sorunun kendilerinden kaynaklandığını ve en kısa zamanda giderileceğini"söyledi.Sanırım D-smart bana şaka yapıyor.Tüketici hakları komisyonuna başvuracağım...

  • D-Smart Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 09/04/2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön