20 Ekim 2016

D-Smart Cihaz Geri İsteniyor

2007 yılında kendim para vererek D-Smart cihazı aldım ama herhangi bir paket üyeliği olmadan parasıyla cihazı satın aldım yaklaşık 2 yıl önce bir kampanyadan yararlanıp HD cihaz ile değiştirdiler şimdi ise iptal etmek istiyorum geri cihazı istiyor peki benim para verip aldığım cihaz ne oldu diyorum bizim tarafımıza geçti diyor ayıp... Benim param cihazım ne olacak sayın firma yetkilileri?

Bülent 99 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Abonemiz, Kullanmış olduğunuz uydu alıcısı kiralama modelinde olduğu için uydu alıcısı kullanım bedeli yansımaktadır. Bu bedel aylık paket fiyatının içine dâhil olan bir ücrettir. Tarafınızdan ek bir ücret alınmamaktadır. Uydu alıcısı D-Smart’a aittir. Sözleşmenizin Ek-1 Formunda bu bilgi yer almaktadır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi20 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön