18 Ekim 2013

D-Smart Cihaz Değişikliğinde Yeni Üyelik Başlattı!

Benim D-Smart taahhütüm bittikten sonra cihazınızın değişmesi lazım dediler ve yenisi geldi. Böylece 2 üyeliğim olmuş oldu. Üyeliğimi posta yoluyla iptal edeceğimi söylediler. Posta yoluyla göndermeme rağmen son gün geldi diyerek kabul etmediler. Tekrar göndermemi söylediler. Oysaki belirtilen süre içerisine denk geliyordu. Daha sonra D-Smart'a 2 kez şikayet mesajı attım.

Gönderdiğim iptalin kabul edilmesi için geri dönüş olmadı. Daha sonra tekrar aradım, fax gönderebileceğimi söylediler ve size döner iptali gerçekleştiririz dediler. Gönderdikten sonra yine aradım elimize geçti aranacaksınız dediler. 4-5 gün geçmesine rağmen hala aranmış değilim.

Canan 85 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi23 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 23.10.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi23 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön