14 Mayıs 2014

D-Smart Cihaz Bedeli İstiyor

D-Smart'a internet başvurdum. Yaklaşık 3 hafta internetimi aktif edemediler bende bu hizmeti bana veremediklerinden ötürü iptal talebinde bulundum. Sonrasında iptal edildiğine dair mesajı aldım. Mesajı aldıktan 1-2 hafta sonra cihazları kimse almadı istemedi diye bende gidip D-Smart Gebze bayisine bildirdim.


Bayi biz bunu alamayız D-Smart'tan sizi aramalılar denildi. O günden beri beklemekteyim. Şimdi aylardan olmuş mayıs D-Smart firması bana 388 TL'lik cihaz bedeli yansıtıyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda cihazı teslim etmeniz söylenmedi mi diye sordular. Durumu bayiye gittiğimi vs anlattım yapacak bir şeyimiz yok dediler. Cihazlar açılmamış halde bende ama fatura ödemeye zorlanıyorum.

Mesut 303 Okunma

Cevaplar

 • Mesut'un Teşekkür Mesajı22 Mayıs 2014

  Çağrı merkezinde görüştüğüm arkadaşın tutumundan sonra kesinlikle böyle kolay bir çözüm üreteceklerini ummuyordum açıkçası. Firmaya ve şikayetim ile başından sonuna kadar ilgilenen "Kadriye Hanım'a Teşekkür ve Minnetlerimi Sunarım." Cihazları hiç bir ücret ödemeden kendilerine yollamamı istediler. yolladım ve çıkarılan faturayı iptal ederek net bir çözüm ürettiler. Tekrar teşekkürler.

 • Mesut22 Mayıs 2014

  Çağrı merkezinde görüştüğüm arkadaşın tutumundan sonra kesinlikle böyle kolay bir çözüm üreteceklerini ummuyordum açıkçası. Firmaya ve şikayetim ile başından sonuna kadar ilgilenen Kadriye hanıma teşekkür ve minnetlerimi sunarım. Cihazları hiç bir ücret ödemeden kendilerine yollamamı istediler. yolladım ve çıkarılan faturayı iptal ederek net bir çözüm ürettiler. Tekrar teşekkürler.

 • D-Smart Temsilcisi15 Mayıs 2014

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır 15.05.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Temsilcisi14 Mayıs 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön