02 Şubat 2017 #7679950

D-Smart Cı Modülü Satın Alınması

D-Smart'ın aylık faturasız digital platform sloganıyla ilk çıktığı zamanlarda ilk alanlardanım. Zaman içerisinde D-Smart da aylık fatura ve abonelik sistemine geçti. Bu geçiş esnasında benim satın alırken ki haklarım olan belgesel, film v. b. Kanallarımı kapatmamışlardı. Yakın zamanda Akıllı TV aldım ve artık cı modül ile receiver yerine ci modülüne D-Smart kartımı takip yayınımı izlemek istiyorum. Müşteri hizmetlerini aradığım zaman bana cı modülünü ancak paketlerden birine abone olursam kullanabileceğim söyleniyor. Ben kartımı receivera takip kullanabiliyor iken neden ci modülü ile izlemek istersem paketli aboneliğe geçmem gerekiyor?

Onur 469 Okunma

Cevaplar

  • Onur03 Şubat 2017

    Tamda tahmin ettiğim gibi oldu. Beni arayıp ilk müşteri temsilcisi ile görüştüğümde söylenenlerin aynısını söylediler. Neymiş efendim cı modül kullanmak istiyorsan illa paket satınalmam gerekiyormuş. Ben cep telefonumu değiştirdiğimde GSM operatörüm benden Tarifemi değiştirmemi istiyormu? Kesinlikle bu yazıyı okuyan herkesi D-Smart dan uzak durmaya davet ediyorum. D-Smart abonesi olup pişman olan da çok arkadaşım var. Zaten bu yüzden abone olmak istemiyorum. Bu henüz burada bitmedi D-Smart!

  • D-Smart Temsilcisi03 Şubat 2017

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 03.02.2017 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi02 Şubat 2017

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön