20 Haziran 2016

D-Smart Çekmeyen ve Parası Ödenen Kanallarla İlgili Destek Verilmemesi!

Aylardır National Geographic, National Geographic People, fX Life kanalları, paket dahilinde ücretleri ödenmesine rağmen izlenemiyordu. Çağrı merkezini her aramamızda sinyal seviyesi 80'in altında ise izleyemezsiniz.

Teknik destek gelirse şu kadar ücret, D-Smart kutusu değişirse bu kadar ücret diyerek sorunu çözme girişiminde bulunmuyorlardı. Bu kanallar, kanal listesinde turuncu görünüyor. Belgesel-dizi-sinema paketi için ödeme yapıyoruz. Şu an kanallar %40 seviyesinde ama normal çalışıyor. Bununla ilgili olarak mantıklı bir açıklama da bulunamıyor. Sorun nereden kaynaklı belirsiz. Bu kanallar önümüzdeki süreçte tekrar izlenemez hale gelir ise hizmet alamadığım için taahhüdümün iptal edilerek hizmetimin bitirilmesini istiyorum.

Kivanç 542 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi22 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 22.06.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi20 Haziran 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön