12 Ağustos 2015 #3471498

D-Smart Bu Abonelik Bitecek İstemiyorum Sizi!

Bir haftadır D-Smart aboneliğimi iptal etmek istiyorum ama etmek ne mümkün. 3 tane seçenek sunuyorlar; 1. adrese dilekçe göndermemi. 2. bayiye baş vurmamı. 3. 0212478 0333 dilekçe faksı istiyorlar.


Ben ilk önce bayiye gittim bayi bana dilekçeyi vermemi ve benden 9.90 TL para istedi neymiş postaya verecekmiş parasını benden istiyor, bende vermedim. Sonra verdikleri numaraya faks çekmemi istedim 3 gün boyunca uğraştım çekmek ne mümkün denediğim tüm kırtasiyeciler bana boşuna uğraşma çekemezsin dediler. D-Smart hep böyle yapıyor Allah yardımcın olsun dediler. Lütfen bu sorumsuzluğu bırakın da insanları saf yerine koymayın. Zorla güzellik olmaz bu abonelik bitecek istemiyorum sizi.

Erkan 79 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi24 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 24.08.2015 tarihinde cihaz iadesi için Bayi yönlendirmeniz sağlanmıştır.7 Günlük iade süreniz başlatılmıştır.En yakın D-Smart Yetkili Servisine cihazı iade edebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi12 Ağustos 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön