29 Nisan 2014

D-Smart Bilgim Dışında Hizmeti Kesti

28.04.2014 tarihinde faturam ödenmediği için bana bilgi mesajı verilmeden yayın kesildi. Halbuki daha önce de faturam gecikmiş ve bana ödemediğiniz fatura nedeni ile şu tarih ve şu saatte yayınınız kesilecektir gibi telefonuma mesaj geliyordu.


Bende ödedikten bana söylenen tarihe kadar ödemeyi yapmaktaydım. Bu ay hiçbir ihbar mesajı vs. gelmeden yayınım kesildi. Son ödeme tarihi 24 nisandı ve 28'de haber vermeden kesildi. Sonuçta bana boş yere 20 TL açma kapama parası gelecek. Ben bu 20 TL'yi boş yere ödemek istemiyorum. Müşteri hizmetlerini aradımsa da kesti attı. Ayrıca bu kadar ilgisiz müşteri temsilcisi olamaz. D-Smart'a çok para lazım demek ki.

Gürcan 82 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi30 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır 30.04.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi29 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön